Raclettes - Buffalo

#37 - Vegetarian - Buffalo, Franceză, Fondue
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Raclettes

Raclettes

Raclettes
4.3 / 5 (2429 reviews)

Descriere

Ultimul update: 01.06.2026 de la: Meda

Cerere de rezervare pentru Raclettes

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 2429 reviews
kody-50
04.12.2018

O seară foarte frumoasă cu familia. Mâncarea a fost proaspătă și delicioasă!

deonte91
08.08.2017

Mâncare fantastică ca întotdeauna. Serviciul a fost minunat. Mâncarea a fost grozavă. Ce altceva îți mai poți dori

matilde-rice
08.08.2017

Mi-a luat soțul aici de ziua lui. Am comandat din meniul de brunch de duminică. A fost cu adevărat o experiență grozavă. Mâncarea a fost foarte bună (de la cineva care se pricepe foarte bine la gătit și de obicei este nemulțumit de mâncare în multe restaurante). Jazz-ul live a fost o atingere plăcută. Serverul părea puțin nou, dar era încă bun ... și plăcut. Mă voi întoarce curând!

meda-10
09.11.2021

Am venit la cină de homar luni. Homarul a fost dur și dur.

tanya-702
08.12.2018

Eu și soția mea am vrut un loc frumos, relaxat, unde să stăm afară și să luăm o cină distractivă. Am fost foarte dezamăgiți de serviciu. Chelnerul nostru a durat aproximativ 10-15 minute pentru a ajunge la masă (care se simte ca o eternitate în timp ce așteptăm să comandăm băuturi). Ne-au luat comanda de băutură și s-au întors repede cu un cocktail și apă, dar berea pe care am comandat-o a întârziat câteva minute. Nu e mare lucru, dar apoi noaptea a plecat spre sud. Nu ne-am văzut serverul de mult timp. Am simțit că starterul nostru a fost puțin întârziat când au apărut alergătorii de alimente împreună cu starterii noștri. Nicio aplicație la vedere. Le-am anunțat și, în cele din urmă, serverul a adus aplicația noastră. Dar până în acest moment eram deja în mijlocul mesei. Mâncarea avea gust bun. Nimic ieșit din comun, dar nu rău. Recunosc că nachos-ul a fost delicios. Macul și brânza pe care le-am comandat aveau pesmet, dar asta lipsea. Din fericire, serverul s-a ocupat destul de repede. Nu am fost niciodată întrebați dacă ne-ar plăcea să ne reumplem băuturile. Și după cină am așteptat mult timp cecul nostru. Părea doar să dureze pentru totdeauna. Nici una dintre probleme nu ar fi fost o problemă importantă, dar împreună a făcut ca o experiență oarecum incomodă. Chelnerul a fost drăguț și și-a cerut scuze. De asemenea, au pus la dispoziție starterul pentru noi, ceea ce a fost minunat. Poate a fost o noapte gratuită sau poate un server nou, dar nu pot spune că aș recomanda să merg într-o sâmbătă seara. Ne-am bucurat și de zona de relaxare în aer liber. Era puțin strâmt, dar ambianța era frumoasă.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: