Recenzii - Elysee Bistro Cafe
Rezumatul recenziilor
A fost Judit Deák la Elysee Bistro Cafe în:
Nu mă aștept ca masa de ziua de Anul Nou să fie atât de grozavă. Am decis să mergem la un film, apoi am descoperit că filmul era dublat fără subtitrări. Gândindu-se repede, folosind funcția „lângă mine”, Open Table a sugerat Elysée. Cipsurile de porc prăjite întinse pe pâine brună cu șalote murate erau decadente. Și aș fi fost fericit să am un al doilea castron cu supă de linte, dar rața se confitează cu sos de cireș... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 24.01.2021
Locație foarte bună lângă Parlament. Gulash frumos și aperitive fierbinți. Taxele pentru servicii sunt extrem de mari din suma prânzului
Loc perfect pentru a lua prânzul după ce ați vizitat clădirea parlamentului. Meniu mare, dar foarte frumos ceea ce am ales, serviciu atent
Nu mă aștept ca masa de ziua de Anul Nou să fie atât de grozavă. Am decis să mergem la un film, apoi am descoperit că filmul era dublat fără subtitrări. Gândindu-se repede, folosind funcția „lângă mine”, Open Table a sugerat Elysée. Cipsurile de porc prăjite întinse pe pâine brună cu șalote murate erau decadente. Și aș fi fost fericit să am un al doilea castron cu supă de linte, dar rața se confitează cu sos de cireșe ?! era imposibil să renunți. Am găsit o sticlă FOARTE rezonabilă de Gere Attila Cabernet Sauvignon care a legat totul împreună. Ce descoperire