Rezervare - Saint George
Cerere de rezervare pentru Saint George
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Saint George. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Saint George probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Saint George a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +40720619050, +40787605900 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Saint George
FAQ
Recenzii
Am fost într-o sâmbătă în jurul prânzului, când nu este atât de aglomerat. Mâncarea a fost ok, am avut coaste și pui cu brânză, espresso și latte au fost și ele bune, prețurile sunt normale pentru Centrul Orașului. Servirea a fost ireproșabilă, și timpul de servire excelent - mâncarea a venit rapid după băuturi, care au fost servite imediat după comandă. Cecul a venit și instantaneu. Un sfat pentru Anais F de la Paris - luați în considerare prețurile nerealist de mari din orașul dvs. înainte de a face comentarii despre Palincă (nu este necesar în română) în București. De asemenea, dacă doriți rambursarea comenzilor greșite, plus felul de meniu corectat și scuze, poate ar trebui să plătiți asigurarea în avans.
Timpul de așteptare a fost destul de lung. Chelnerul a greșit și a adus carne în loc de pește. Așa că, a trebuit să așteptăm din nou ca ei să schimbe vasul... Și atunci nu a existat nicio compensație pentru inconvenient. Mâncarea a fost ok, dar nimic deosebit. Era disponibil doar 1 desert dintre cele 5 din meniu. Palinka este foarte scumpă: costă 21 de lei!