Recenzii - ZenFusion
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Mihnea Negrea la ZenFusion:
Dacă nu puteți mânca pe terasă. Este extrem de zgomotos din cauza mașinilor de pe stradă la 5 metri de masă. Personalul este ok, rapid și prietenos. Mâncarea este medie, nimic wow. Ingredientele nu păreau proaspete, gustul în general nu era atât de gustos. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.04.2023
Dacă nu puteți mânca pe terasă. Este extrem de zgomotos din cauza mașinilor de pe stradă la 5 metri de masă. Personalul este ok, rapid și prietenos. Mâncarea este medie, nimic wow. Ingredientele nu păreau proaspete, gustul în general nu era atât de gustos.
Un "Fusion" plăcut, alege vinul alb local în loc de Sake, serviciu excelent la masă. Mulțumiri pentru amabilitatea cu care m-ai servit.
Sushiul a fost proaspăt și am apreciat foarte mult faptul că au fost dispuși să schimbe un sortiment de maki plateau cu unul de ton.