Naser 3 - Bucharest
Naser 3
Descriere
Naser, a Lebanese restaurant in Bucharest, offers delicious and authentic Middle Eastern cuisine at affordable prices. Despite crowded and scruffy surroundings, customers can enjoy top-notch food like hummus and kebabs. The service has been a consistent source of complaints, with wait times for drinks and dishes being excessively long. However, the menu is consistently praised for its quality and flavor, making Naser a popular choice among fans of Lebanese food in the city. Overall, while the service may be lacking, the food makes a visit to Naser well worth it for those craving Middle Eastern flavors.
Imagini
Recenzii
Mi-a plăcut să mănânc de aici, mâncarea a fost gustoasă și generoasă, am fost foarte surprins că cartofii prăjiți erau tăiați manual. Am primit și un desert mic gratuit, baklava.
Mâncarea excelentă, Baba ganoush și hummus-ul cu lipia proaspătă au fost pur și simplu epice. Serviciul este uneori puțin lent, dar mâncarea merită așteptarea!
Mâncare foarte bună și servicii excelente dacă îți place bucataria siriană este una dintre cele mai bune din oraș. Recomand cu căldură o vizită acolo.
Naser este un restaurant sirian foarte autentic, când intri s-ar putea să simți că este ieftin sau inestetic cu culori ciudate, dar lucrul pe care nu îl știi este exact cum sunt restaurantele în Siria, chiar și toaletele sunt aceleași. În ceea ce privește mâncarea, este cea mai bună carne... pe care am gustat-o în România, proaspătă moale și foarte bine gătită, nu uscată sau mestecată. Cred că este foarte ieftin și pentru calitatea pe care o primiți. Acest loc este foarte bine recomandat dacă ești iubitor de carne.
Mă simt atât de trist să scriu această recenzie. Naser 3 a fost restaurantul meu libanez preferat din București. În ceea ce privește mâncarea încă este, dar serviciul este absolut mizerabil. Ieri am așteptat 30 de minute pentru o bere pe care 3 chelneri au promis că o vor aduce... Doi dintre ei nici măcar nu știau meniul. Am comandat și o farfurie. L-au servit rece, după 45 de minute de așteptare. Nu ma plang de timpul de asteptare pentru mancare, localul era aglomerat in acele ore, dar sa astepti 30 de minute pentru o bere si sa servesti o farfurie rece este total inacceptabil. Sper că vor rezolva aceste probleme, altfel voi căuta alte restaurante.

