Recenzii - Monte Carlo

European, Românesc, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
2.7 din 5
Mediu | 10 comentarii

A fost Anonym la Monte Carlo în:

Het restaurant staat op een mooie rustige plaats op een eilandje in het meer in het Cișmigiu Park. De bediening este vriendelijk en behulpzaam. Het eten, pilav kip en gekookt varkensvlees met witte bonen in tomatensaus met daarbij muraturi, was heerlijk. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Monte Carlo:

Dacă mergi acolo, asigură-te că ești în companie bună pentru a compensa: Mâncarea este proastă, o adevărată realizare pentru România; serviciul nu este deloc prietenos; iar preturile sunt foarte mari mai ales din punct de vedere al calitatii. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 18.01.2018

2.6 ★ din 10 comentarii

Dacă mergi acolo, asigură-te că ești în companie bună pentru a compensa: Mâncarea este proastă, o adevărată realizare pentru România; serviciul nu este deloc prietenos; iar preturile sunt foarte mari mai ales din punct de vedere al calitatii.

Het restaurant staat op een mooie rustige plaats op een eilandje in het meer in het Cișmigiu Park. De bediening este vriendelijk en behulpzaam. Het eten, pilav kip en gekookt varkensvlees met witte bonen in tomatensaus met daarbij muraturi, was heerlijk.

Ospitalitate excelentă cu un chelner care vorbea discret în italiană, locația este frumoasă, practic pe malul lacului înconjurat de multă verdeață din parc mare și bine întreținut, la doar câteva blocuri distanță de palatul parlamentului, accesibil în zece sau cincisprezece minute, bucătărie tradițională cu prețuri medii.

Am mers la acest restaurant pentru o seară de vară și pot spune că a fost foarte dezamăgitor. Personalul nu știa ce au în meniu, am așteptat 1 oră pentru 2 pizza. De asemenea, lingurița pentru cafeaua noastră era murdară. Cred că ei au nevoie cu adevărat să schimbe managementul cât mai curând posibil dacă vor să supraviețuiască. Este atât de trist, locația este foarte bună, dar serviciul este atât de slab. Restaurantul are nevoie de o reîmprospătare!

Oamenii, arhitectura, mâncarea par să nu se fi dezvoltat de la perioada comunistă și spun asta nu într-un mod bun. Chiar dacă este amplasat într-o locație perfectă, restaurantul nu a profitat de acest lucru.... Acest loc trebuie evitat.

FAQ

Un alt loc de parcare este Parcare, la 164 metri de Monte Carlo.

Restaurante bine cotate în apropiere de Bucharest