Recenzii - Marele Zid
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Marele Zid în:
Mâncarea a fost foarte bună, am trebuit să așteptăm foarte puțin și personalul a fost plăcut și entuziast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Marele Zid:
Am apreciat locația, serviciul cald și primitor și selecția mare de preparate chinezești. În ceea ce privește mâncarea, aceasta este destul de medie, am avut câteva feluri de mâncare gustoase, dar și unele care nu au fost atât de bune. O experiență plăcută în general, voi reveni...cu toate acestea. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.03.2023
Acesta a fost primul loc unde am încercat mâncarea chinezească..după aceea am fost curios despre alte restaurante chinezești, dar acesta rămâne cel mai bun, unde revin mereu știind că nu voi fi dezamăgit!!
Am apreciat locația, serviciul cald și primitor și selecția mare de preparate chinezești. În ceea ce privește mâncarea, aceasta este destul de medie, am avut câteva feluri de mâncare gustoase, dar și unele care nu au fost atât de bune. O experiență plăcută în general, voi reveni...cu toate acestea.
Farfuria care sfârâie atât de bună.. Mi-am făcut un obicei după 14 ani... Deci sa dovedit de timp.. :