Recenzii - Mad Chef Cafe Bistro
Rezumatul recenziilor
A fost EVEREST JOBS la Mad Chef Cafe Bistro în:
Serviciu: Takeaway Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: lei 20–40 Mâncare: 5
Am fost la Mad Chef Cafe Bistro și am încercat meniul lor de prânz. Mâncarea a fost excelentă! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.09.2025
Ultimul update : 27.04.2023
Ambianța este foarte confortabilă. Este o casă veche care a fost renovată ingenios. Faptul că meniul este diferit pentru prânzul de afaceri gourmet în fiecare zi înseamnă că poți degusta ceva nou și știi că mâncarea ta este întotdeauna gătită proaspăt (o poți și mirosi). Selecțiile oferite sunt bune pentru toate gusturile, iar combinațiile pe care le poți avea (supă/fel principal/desert) reprezintă o valoare bună. Serviciul este rapid, iar chelnerii sunt oameni foarte amabili. Asta înseamnă că nu au un meniu de băuturi. Poți cere apă sau suc, dar din câte am observat, majoritatea oamenilor vin aici doar pentru a mânca în pauza de prânz și apoi se întorc la birou. Am avut o reacție destul de surprinsă din partea chelnerului când am întrebat dacă putem avea un ceai fierbinte. Oricum, mergeți cât mai des posibil să mâncați aici! Verificați selecția zilnică a meniului și gustați lucruri grozave!
Ambianța este foarte confortabilă. Este o casă veche care a fost ingenios reproiectată. Faptul că meniul de prânz de afaceri gourmet se schimbă în fiecare zi înseamnă că poți încerca ceva nou și știi că mâncarea ta este întotdeauna proaspăt gătită (poți simți și mirosul). Opțiunile oferite sunt potrivite pentru toate gusturile, iar combinațiile pe care le poți avea (supă/fel principal/desert) sunt la prețuri accesibile. Serviciul este rapid, iar chelnerii sunt oameni foarte amabili. Cu toate acestea, nu au cu adevărat un meniu de băuturi. Poți cere apă sau suc, dar, din câte am observat, majoritatea oamenilor vin aici doar pentru a mânca în pauza de prânz și apoi se întorc la birou pentru a se hidrata. Am primit un look destul de surprins din partea chelnerului când am întrebat dacă putem avea ceai cald. În orice caz, mergi să mănânci aici cât mai des posibil! Opțiunile din meniul zilnic arată și au un gust minunat!