Recenzii - Capriccio
Rezumatul recenziilor
Un loc cu adevărat acasă, cu mâncare delicioasă, autentică italiană la prețuri accesibile. Oferta de vinuri este excelentă, iar vinul casei este ieftin și bun. Proprietarul este întotdeauna prezent și întotdeauna amabil. Uneori este foarte aglomerat, imposibil de găsit o masă. Atmosfera, muzica plăcută și mâncarea delicioasă fac din acest loc unul de neratat. Un loc cu adevărat ale cărui calități le vei descoperi în fiecare vizită.
A fost Anonym la Capriccio în:
Niciodată nu am vizitat acest restaurant din cartierul meu. Dar prietenii mei mi-au făcut o mare surpriză. Aspectul exterior nu se potrivește cu aspectul interior. Atmosfera, ospătarii de acolo, au creat o bunăstare puternică pentru clienți. Muzica nu este prea tare, mâncarea... este foarte bună, prețurile nu sunt ridicate, zâmbete pretutindeni.... M-am întors cu prietenii mei cu multă bucurie! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.03.2023
Mancarea este excelenta. Folosind numai ingrediente naturale. De neratat carnea de vita bistecca, snitelul de vitel (cel mai bun ca la Viena!
Niciodată nu am vizitat acest restaurant din cartierul meu. Dar prietenii mei mi-au făcut o mare surpriză. Aspectul exterior nu se potrivește cu aspectul interior. Atmosfera, ospătarii de acolo, au creat o bunăstare puternică pentru clienți. Muzica nu este prea tare, mâncarea... este foarte bună, prețurile nu sunt ridicate, zâmbete pretutindeni.... M-am întors cu prietenii mei cu multă bucurie!
Mâncarea este bună, în special fructele de mare. Prețurile sunt moderate, poate chiar mici. Locul este un cartier modest.