Recenzii - Trix

American, Americana, Mic Dejun-brunch

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 1069 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

3.1 ★ din 22 comentarii
hayyknshtyyn
08.08.2017

Aripile erau crude și sângeroase, coastele erau toate grase și serviciul era teribil.

ignatius-langworth
08.08.2017

Eram trei adulți cu doi copii (frumos îmbrăcați și bine educați) la 5 seara într-o duminică. Restaurantul era 1/2 gol și hostesa nepoliticoasă ne-a împins la o masă înaltă de bar între o stație de service și ușa bucătăriei. După ce au întrebat pe altcineva decât gazda, au fost mutați la o masă obișnuită. Personalul de serviciu a fost fie copleșit, fie doar teribil de instruit. Serviciul a durat pentru totdeauna, comenzile au fost greșite și muzica a fost inutilă tare. Pieptul de grătar avea gustul ca și cum ar fi fost lovit cu un ciocan și înmuiat în fum lichid. Singurul lucru bun pe care îl pot spune despre acest loc este că inelele de ceapă au fost incredibile.

constantin-labadie
08.08.2017

Costurile nu s-au făcut suficient în opinia noastră. Nu am căzut din calitatea oaselor. Aroma este bună, doar că nu este gătită așa cum îmi place.

dubuque-meaghan
08.08.2017

M-am bucurat de mâncare și ambianță, dar muzica de la parter era puțin cam tare, nu-mi auzeam prietenii de la masă de la mine!

schaden-britney
08.08.2017

Îmi place grătarul Virgils. Mâncarea, serviciile, chelnerițele, muzica, porția de mâncare sunt excelente. Oamenii sunt prietenoși. Prețul mâncării este puțin scump, dar peste toate experiența este foarte distractivă

Restaurantsdb

Ultimul update : 11.11.2025

4.8 ★ din 1037 comentarii
anthony-lv
11.11.2025

Nice vibe great location

Opentable
3.7 ★ din 10 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Brooklyn