Sea - Brooklyn
Sea
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Sea
Recenzii
Mâncarea a fost grozavă, dar dezamăgită, nu am stat afară, deoarece am făcut rezervarea cu zile în avans și am sunat dimineața pentru a o solicita.
Mâncarea nu era atât de bună pe cât este în mod normal. Serviciul a fost în regulă, dar nu excepțional.
Am venit de ziua iubitului meu. A fost extrem de dezamăgitor. Mâncarea a fost îngrozitoare și la un preț prea mare. A fost, de asemenea, o selecție limitată. Salata de cezar a fost groaznică și plină de salata galbenă, care a făcut-o amară. Nu mai fusesem la restaurant de ani de zile și a coborât semnificativ pe deal. Vorbeam cu un cunoscut și el avea aceeași părere. Serviciul a fost ok, dar lent. De fapt, autobuzul a uitat să ne dea unuia dintre noi apă și, când am cerut-o, s-a certat cu noi și ne-a spus că a dat-o.
Fiica mea și cu mine auzisem că acest restaurant are mâncare excelentă și o priveliște minunată asupra Vancouver-ului și cu siguranță era adevărat din ambele puncte de vedere. Salata de pană a fost un amestec minunat de dulce și sărat, cocktailul de creveți a fost perfect gătit cu un sos picant de înmuiat și pâinea servită a fost caldă și gustoasă. Serviciul tuturor celor care lucrează acolo a fost profesionist și amabil. Vederea orașului era frumoasă. Voi face din acest restaurant un „must see” la următoarea mea vizită.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
