Rye - Brooklyn
Rye
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Rye
Recenzii
Salata de mere cu cidru a fost cea mai bună salată pe care am avut-o vreodată! Aveam prăjituri de crab și erau minunate! Serviciul a fost minunat. Masă grozavă!
Experiența de aici a fost mai puțin satisfăcătoare. Chelnerița s-a asigurat că dă peste toate prețurile pentru tot ce a descris. S-a observat doar pentru că nu a făcut-o la nicio altă masă pe care a servit-o lângă noi. Deoarece am fost singurii oameni de culoare din restaurant, nu pot decât să presupun că a fost o problemă pentru ea. Apoi am avut un alt server să regleze o unitate de aer condiționat deasupra mea, fără să-mi spună iertare sau scuză. Unitatea a început apoi să picure pe soția mea și pe mine. Am cerut să fim mutați și am fost în cele din urmă. Aceasta a fost cea de-a 24-a aniversare a nunții noastre, iar cina a fost un bust.
Mâncare excelentă. Încercați aperitivul de crab cu coajă moale dacă este în sezon și rulourile de primăvară. Da!
Mâncarea a fost gustoasă. Chelnerul a fost puțin mai mic decât media în ceea ce privește setul de abilități. Nu mi-a păsat cum au rămas fără pâine. A fost foarte zgomotos în secțiunea în care ne-am așezat. Dar, în general, nu a fost o experiență proastă, pur și simplu nu mi-a scos șosetele.
Mâncarea a fost bună, meniul s-a schimbat mult. Ca localnici, ne obișnuim cu articole și mai multe favoruri nu mai sunt disponibile. Pană iceberg, risotto de homar, amândoi dispăruți ????. Era și neobișnuit de cald acolo. Serviciul a fost grozav, doar călduros, iar modificările din meniu sunt mari dezamăgiri.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
