Il Porto - Brooklyn

Italian, Mediterranean, Pizza
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Il Porto

Il Porto

Il Porto
4.3 / 5 (8724 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Earlene

Cerere de rezervare pentru Il Porto

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 8724 reviews
vladimir-407
30.11.2022

Ca întotdeauna, punctul culminant al mesei a fost coasta primordială. Acesta este motivul principal pentru care am cina ocazională la Jerico's. Pansamentul de salată de brânză albastră este așa și are un gust de pahar, dar porțiile de vin sunt destul de generoase, deși lista de vinuri este destul de datată și convențională. Și la 77 trebuie doar să mă calific pentru a atinge vârsta minimă pentru intrare! Totuși, coasta este cea mai bună din oraș.!

cora-mertz
08.08.2017

Am fost oprit de câțiva oameni pentru că IUBESC coasta primă. Tocmai auzisem lucruri grozave despre restaurant. Din păcate, toată experiența a fost dezamăgitoare pentru noi. Ne rezervasem la masa deschisă și am solicitat un stand. Când am ajuns acolo, gazda nu ne-a confirmat rezervarea când i-am spus că le-am rezervat online și tot ne-a dus la o masă. Era chelnerița noastră și era destul de bună. Băuturile erau bine făcute, dar mici pentru preț. Am comandat coasta primă. Fetele le-am tăiat, iar soțul meu a împărțit regii, ceea ce reprezintă o diferență de preț de 20 USD. Când au ieșit, erau exact porțiunea mai mică pe care am comandat-o în lungime și grosime. Am comandat o raritate medie (pe care a apărut-o), dar nu avea aromă și era extrem de dură. Dacă există un lucru pe care îl iubesc aproape la fel de mult ca și coasta primă, este pansamentul de ranch. Era crunt și avea un gust groaznic. (și nu, nu a fost brânză albastră) Pentru a obține factura noastră de 100 USD la sfârșitul mesei, am fost amândoi dezamăgiți de întreaga masă. Calitatea nu reflecta costul.

katlynn-8
02.08.2021

Jerico's a fost punctul nostru de contact pentru ocazii speciale de ani de zile. Din păcate, de această dată nu s-au îndeplinit toate experiențele noastre anterioare. De obicei, fileurile (Knight's Cut) sunt incredibil de gustoase și fragede. De data aceasta abia au fost condimentate și au trebuit să fie trimise înapoi pentru a ajunge la bucătăria medie pe care am solicitat-o. Aceste informații au fost partajate atât cu gazda, cât și cu serverul nostru. În timp ce gazda s-a oferit să pună o altă friptură pe grătar, nu am vrut asta, deoarece ar fi fost risipitor, deoarece nu vom putea să o mâncăm atunci și nu vom putea să o mâncăm acasă la timp. Acestea fiind spuse, singurul răspuns / acțiune a fost să spunem că dvs. și serverul nostru ne pare rău. Vom recomanda în continuare Jerico's, dar, de asemenea, avertizăm.

earlene-20
18.08.2023

Mâncarea a fost grozavă. Aveam crevetii si parma de pui.

xzavier-2
29.11.2018

Mergem o dată pe săptămână. Nu poți bate mâncarea sau serviciul !!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: