Recenzii - Streb's
Rezumatul recenziilor
A fost Милосава Крњајић la Streb's în:
Mâncare foarte bună servită într-un mod foarte profesional într-un cadru istoric. O plimbare prin teren și imaginile istorice sunt o necesitate. Când am intrat pe terasa din grădină, a fost fum de un foc decorativ care a fost curățat când am vorbit în timp ce stăteam. Mâncarea a fost gătită la perfecțiune și fiecare dintre cele patru cereri diferite a fost savurată din plin. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Myra Hudson la Streb's:
Serviciul a fost foarte bun, dar mâncarea a fost medie; felii vechi de tei, pești nu atât de proaspeți. Am fost surprins că bucătarul a lăsat tacosurile din pește să iasă din bucătărie ... inacceptabil! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.05.2020
Este greu să îndrăgești un loc ca acesta oriunde în NW Wis. În general, ceea ce găsești este mâncare de bază pentru bar. Nu este așa aici. Mâncare casual, dar excelentă pentru o experiență culinară. Cârpe de masă și șervețele de in alb. Bine lista de vinuri. Personal bun de serviciu. Un che căruia îi pasă ce pune pe masă. Preturi rezonabile. Merită experimentat.