Recenzii - Ward 8
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.08.2023
Nu am fost mulțumiți de brunch-ul nostru. Ouăle Benedict erau reci. Somonul Benedict era rece și au uitat sosul olandez. Când l-am luat, sosul și mâncarea erau reci. Nu sunt suficiente umbrele pentru a proteja pe toată lumea de soare într-o zi toridă. Toți patru am fost de acord că brunch-ul nu era bun
Serviciul era inexistent. pentru o salată și mai scump decât sandvișul de pui este ridicol. Suge pentru un vegetarian. Halloumi la grătar avea gust de fund. Am încercat să-mi placă acest loc de multe ori, dar va trebui să nu mai vin aici
Puiul era lipsit de gust, chelnerul nu avea abilități de serviciu pentru clienți și a făcut extrem de incomod să ne plasăm comanda. Am avut doar un meniu pentru întregul tabel, care era „depășit”, așa că a trebuit să reordonăm. O gestionare atât de slabă a mâncării a fost ridicol de scumpă, în cel mai bun caz a fost mediocru