Recenzii - Ward 8

American, Americana, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 5148 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 23.08.2023

3.8 ★ din 81 comentarii
felipa-11
19.11.2022

Nu am fost mulțumiți de brunch-ul nostru. Ouăle Benedict erau reci. Somonul Benedict era rece și au uitat sosul olandez. Când l-am luat, sosul și mâncarea erau reci. Nu sunt suficiente umbrele pentru a proteja pe toată lumea de soare într-o zi toridă. Toți patru am fost de acord că brunch-ul nu era bun

tianna-47
01.06.2022

Serviciul era inexistent. pentru o salată și mai scump decât sandvișul de pui este ridicol. Suge pentru un vegetarian. Halloumi la grătar avea gust de fund. Am încercat să-mi placă acest loc de multe ori, dar va trebui să nu mai vin aici

adrien-228
23.08.2023

Super playlist! Margarita picantă de castraveți era delicioasă

haylee-39
18.08.2019

Un pic prea scump pentru ceea ce oferă. Nu m-a impresionat deloc

brkt
16.06.2018

Puiul era lipsit de gust, chelnerul nu avea abilități de serviciu pentru clienți și a făcut extrem de incomod să ne plasăm comanda. Am avut doar un meniu pentru întregul tabel, care era „depășit”, așa că a trebuit să reordonăm. O gestionare atât de slabă a mâncării a fost ridicol de scumpă, în cel mai bun caz a fost mediocru

Opentable
4.4 ★ din 231 comentarii
Int Restaurants
4.0 ★ din 1446 comentarii
Sirved
4.3 ★ din 1323 comentarii
Heyrestaurants
3.5 ★ din 2067 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Boston