Recenzii - Zakura
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.4 din 5 Impresionant | 150 comentarii
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 14.08.2017
3.8 ★ din 16 comentarii
Mare restaurant japonez pe principalul Sf. În intersecția Bondi. Comandați găluștele pan-prăjite pentru starter, urmate de Curry Katsu. Ambele feluri de mâncare erau delicioase, deși am simțit, deși salata a fost puțin inutilă pe partea curry și ar fi fost mai bine înlocuită de orez. Serviciul a fost grozav și o experiență plăcută.
Facebook
5.0 ★ din 4 comentarii
Google
4.9 ★ din 20 comentarii
Tripadvisor
3.9 ★ din 14 comentarii
Int Restaurants
4.7 ★ din 96 comentarii