Recenzii - Bite Box
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.8 din 5 Foarte bine | 502 comentarii
Ce nu-i place lui Vesta Hartmann la Bite Box:
Foarte rahat! Kebab Nimic Special, Chips Nici un serviciu bun și foarte rău pentru clienți! A avut un kebab și chips-uri pentru un combo de 17 dolari (foarte scump, și am promis serios în comparație cu Europa), a fost Okey, dar nimic special. Motivul pentru care 1/10: Când am întrebat și un sos de mayo cu jetoanele mele (am plătit 6 dolari pentru o dimensiune mică / preț de jetoane, este atât de scăzut) ... au spus c... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENFacebook
4.7 ★ din 1 comentarii
Google
3.9 ★ din 184 comentarii
Tripadvisor
3.1 ★ din 19 comentarii
Zomato
3.9 ★ din 20 comentarii
Int Restaurants
3.9 ★ din 265 comentarii