Recenzii - Best Friends Sushi

#15 - Vegetarian - Bochum, #21 - Sushi - Bochum, Japonez

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.3 din 5
Impresionant | 5857 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 27.04.2021

4.6 ★ din 42 comentarii
hrth-shryf
27.04.2021

Vizitat recent într-o seară de marți și fiecare masă a fost ocupată sau rezervată. Am fost permise să luăm o masă care a fost rezervată mai târziu în acea seară sau am fi putut să stăm la bar. Restaurantul în sine este spațios, luminos și curat. Personalul ... a fost prietenos și cazare. Meniul este destul de variat; Sushi este doar o mică parte din ceea ce oferă restaurantul. Am auzit că sushi este destul de bun, dar a decis să meargă în schimb pentru unele dintre celelalte articole japoneze din meniu. Deși Gyoza și Tempura au fost comestibile, ei nu au avut nicio legătură cu Gyoza sau Tempura pe care o veți ajunge într-un restaurant japonez. Gyoza era adânc și atât de tare în părți, că mi-au tăiat gura. Tempura nu era tempura ... A fost Furai și sosul servit cu ea era oribil. Nici o idee despre ce a fost asta. Am considerat comanda tendonului, dar a fost spus de chelnerița că a fost făcută cu orezul de iasomie, a ordonat în schimb o ordine laterală de orez sushi, așteptând un castron de orez japonez. Când a venit, a fost într-adevăr orez sushi prin faptul că era deja vitygared și era rece. Restaurantul are o atmosferă foarte rece, ladicală, este populară cu mulțimea studenților, reprezintă o valoare bună pentru bani și este ușor de atins. Nu mergeți aici pentru mâncarea japoneză, dacă nu intenționați să rămâneți la sushi

cfodor
27.04.2021

Acesta a fost unul dintre locurile noastre de sushi preferate pentru o vreme. Este mult mai bun decât locul tău de carusel de sushi mediu. Cu toate acestea, este adesea aglomerat și rezervat la sfârșit de săptămână. Place vietnameze următoare, nhing stea este o alternativă excelentă

ole-klocko
27.04.2021

Restaurantul are o mulțime de opțiuni, sushi, precum și alte alimente asiatice. O opțiune bună dacă există cineva într-un grup care nu plătește sushi sau nu se simte ca asta. Supa thailandeză este foarte delicioasă, precum și cei mai buni prieteni ... sos special

cerna-gaspar
27.04.2021

Necesită rezervări vineri și sâmbătă seara ... și acesta este singurul dezavantaj! Toate felurile de mâncare sunt foarte recomandabile. Starterul meu preferat este supa Tom Yum ..

haylie-mraz
27.04.2021

Restaurant excelent japonez cu pește de calitate de bună calitate. Sigur de cele mai bune locuri de sushi pe care am fost în Germania. Serviciul este foarte atent, poate ..

Facebook
4.5 ★ din 250 comentarii
Foursquare
3.9 ★ din 68 comentarii
Google
4.4 ★ din 1017 comentarii
Opentable
4.8 ★ din 11 comentarii
Restaurantguru
4.4 ★ din 1 comentarii
Tripadvisor
4.0 ★ din 3 comentarii
Yelp
4.0 ★ din 74 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 2305 comentarii
Wolt
4.2 ★ din 50 comentarii
Gastroranking
4.4 ★ din 956 comentarii
Googlevalidate
4.4 ★ din 937 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Bochum