Recenzii - Best Friends Sushi
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.04.2021
Vizitat recent într-o seară de marți și fiecare masă a fost ocupată sau rezervată. Am fost permise să luăm o masă care a fost rezervată mai târziu în acea seară sau am fi putut să stăm la bar. Restaurantul în sine este spațios, luminos și curat. Personalul ... a fost prietenos și cazare. Meniul este destul de variat; Sushi este doar o mică parte din ceea ce oferă restaurantul. Am auzit că sushi este destul de bun, dar a decis să meargă în schimb pentru unele dintre celelalte articole japoneze din meniu. Deși Gyoza și Tempura au fost comestibile, ei nu au avut nicio legătură cu Gyoza sau Tempura pe care o veți ajunge într-un restaurant japonez. Gyoza era adânc și atât de tare în părți, că mi-au tăiat gura. Tempura nu era tempura ... A fost Furai și sosul servit cu ea era oribil. Nici o idee despre ce a fost asta. Am considerat comanda tendonului, dar a fost spus de chelnerița că a fost făcută cu orezul de iasomie, a ordonat în schimb o ordine laterală de orez sushi, așteptând un castron de orez japonez. Când a venit, a fost într-adevăr orez sushi prin faptul că era deja vitygared și era rece. Restaurantul are o atmosferă foarte rece, ladicală, este populară cu mulțimea studenților, reprezintă o valoare bună pentru bani și este ușor de atins. Nu mergeți aici pentru mâncarea japoneză, dacă nu intenționați să rămâneți la sushi
Acesta a fost unul dintre locurile noastre de sushi preferate pentru o vreme. Este mult mai bun decât locul tău de carusel de sushi mediu. Cu toate acestea, este adesea aglomerat și rezervat la sfârșit de săptămână. Place vietnameze următoare, nhing stea este o alternativă excelentă
Restaurantul are o mulțime de opțiuni, sushi, precum și alte alimente asiatice. O opțiune bună dacă există cineva într-un grup care nu plătește sushi sau nu se simte ca asta. Supa thailandeză este foarte delicioasă, precum și cei mai buni prieteni ... sos special
Necesită rezervări vineri și sâmbătă seara ... și acesta este singurul dezavantaj! Toate felurile de mâncare sunt foarte recomandabile. Starterul meu preferat este supa Tom Yum ..


