Redlands Grill By J. Alexander's

Brânză, Grătar, Pui
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Redlands Grill By J. Alexander's

Redlands Grill By J. Alexander's

Redlands Grill By J. Alexander's
4.3 / 5 (9252 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: سيرينا

Cerere de rezervare pentru Redlands Grill By J. Alexander's

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 9252 reviews
hailee89
08.08.2017

Serverul a fost incredibil de nepoliticos. Nu am întrebat niciodată dacă trebuie să reumplim băuturi. Nu am întrebat niciodată dacă mâncarea este în regulă. S-a comandat o coastă primă medie-rară. A ieșit mediu bun. Coasta de mijloc a soțului meu era mult mai rară decât a mea. Doar o experiență proastă în general.

aryanna-16
08.08.2017

Mâncarea a fost grozavă. Aveam crevetii si parma de pui.

bill-1728
08.08.2017

Ca întotdeauna, punctul culminant al mesei a fost coasta primordială. Acesta este motivul principal pentru care mă opresc ocazional la cină la Jerico's. Pansamentul pentru salată de brânză albastră este așa și are gust de parcă iese dintr-un pahar, dar porțiile de vin sunt destul de generoase, deși lista de vinuri este destul de datată și convențională. Și la 77 trebuie doar să mă calific pentru a atinge vârsta minimă pentru intrare! Totuși, coasta este cea mai bună din oraș.!

syryna
01.06.2019

Mancarea a fost foarte buna. Cu toate acestea, serviciul nu a fost. A durat ceva timp ca cineva să ne salute la stația gazdă. Odată întâmpinați, ne-am așezat și apoi a durat 5 minute ca chelnerul să ne contacteze. Am discutat să ne ridicăm și să mergem în altă parte când a ajuns la masa noastră. Am comandat băuturi și a început așteptarea. Ne-am putut vedea băuturile la bar, dar din nou a durat pentru totdeauna chelnerița să le aducă la noi. În general, singura mântuire pentru noi în acea noapte a fost mâncarea. A fost foarte bine. Am avut coasta primă și a fost tops. Voi încerca din nou, dar a fost dezamăgit de rezultatul general, în principal din cauza lipsei serviciului.

ethel-dicki
08.08.2017

Jerico's a fost punctul nostru de contact pentru ocazii speciale de ani de zile. Din păcate, de această dată nu s-au îndeplinit toate experiențele noastre anterioare. De obicei, fileurile (Knight's Cut) sunt incredibil de gustoase și fragede. De data aceasta abia au fost condimentate și au trebuit trimise înapoi pentru a ajunge la bucătăria medie pe care am solicitat-o. Aceste informații au fost partajate atât cu gazda, cât și cu serverul nostru. În timp ce gazda s-a oferit să pună o altă friptură pe grătar, nu am vrut asta, deoarece ar fi fost risipitor, deoarece nu vom putea să o mâncăm atunci și nu vom putea să o mâncăm acasă la timp. Acestea fiind spuse, singurul răspuns / acțiune a fost să spunem că dvs. și serverul nostru ne pare rău. Vom recomanda în continuare Jerico's, dar, de asemenea, avertizăm.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: