Acest restaurant este închis permanent.

Cicciolina Pasta E Pizza - Berlin

Italian, Mediterranean, Pizza

Cicciolina Pasta E Pizza

Cicciolina Pasta E Pizza
3.9 / 5 (254 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Anissa

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 254 reviews
nicole-laporte-1
02.04.2021

A venit să viziteze ultima zi de joi în weekend-ul nostru departe de Berlin, a început cu o frumoasă casă roșie a casei siciliene, care a fost o valoare bună și o foccia plină. Urmat de Taglietelle cu calmar și sparanghel care a fost probabil ... cel mai bun pe care l-am gustat vreodată, foarte proaspăt. Toate în toată o experiență bună, chelneriță minunată, nici o plângere deloc

lelievre-christophe
02.04.2021

Orice altceva este fie ridicol de pește de preț a fost EUR! sau o calitate proastă de calitate, fără gust și în salata imaginativă de ton am avut. Plus serviciul super-super mega lent

hans73
02.04.2021

Atestatul sărac și mâncarea nu merita prețul. Așteptat prea mult doar pentru a comanda mâncarea noastră. Există restaurante mai bune italiene decât asta

ctrantow
02.04.2021

Ca un grup de opt cu doi copii am fost pregătiți să așteptăm un pic mai mult pentru comenzile noastre. Când după o oră de așteptare, copiii au început să se obosească, am întrebat politicos cât timp ar putea lua ordinele ... În primul rând, tipul de la serviciu a spus ... Sunt făcute, după ce au cerut o a doua oară acum una și jumătate au trecut Sa dovedit că am fost uitați. Chelnerul a promis că ar fi următorul, am urmărit mai multe trepte și alte ordonări. Deci, în cele din urmă, am decis să plecăm fără a avea nici un fel de mâncare ... Nu a existat nici un apologie sub nicio formă, de fapt proprietarul a devenit destul de nepoliticos și a susținut că are până la pizza noastră, așa cum tocmai au fost făcuți. Stând în fața contorului, am putut vedea că pur și simplu nu este adevărat. După ce au fost mințiți de două ori și tratați într-o manieră nepoliticoasă, ignorară, în general, am vorbit cu șeful și am spus că ar trebui să existe o anumită formă de respect. nimic. Băuturile pe care le-am avut în timp ce așteptam au fost facturate în cent ... nu pot fi chiar deranjante pentru a scrie toate celelalte lucruri care au mers acolo. A fost doar o eșec complet

alex78
02.04.2021

Am încercat pizza cu Prosciutto și Ruccola și a fost foarte bun. Dimensiune mare preț bun, voi reveni cu siguranță

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: