Tashkent Anastasia - Berlin
Tashkent Anastasia
Descriere
Meniu cu prețuri
Imagini
Cerere de rezervare pentru Tashkent Anastasia
Recenzii
Personal uimitor și mâncare foarte bună, recomand cu adevărat friptură și clătite cu somon, a fost o surpriză frumoasă! Vom reveni cu siguranță
Un loc frumos pentru a lua o cină. Liniștit și confortabil. Pelmeni și wareniki sunt foarte drăguți, dar borșul nu are carne. Pilav este puțin uscat, dar încă gustos. Același lucru este valabil și pentru blini
Meniul fix are mai multe pagini cu listă de băuturi și doar o pagină sau două despre alimente, în special găluște rusești, cu umpluturi diferite. Mă face să mă întreb: este un restaurant sau un bar? Dar ceea ce a scos acest loc și îl face ... în ochii mei, un restaurant este meniul săptămânal: listă de mâncăruri și feluri de mâncare în total. Există, de obicei, o alegere a gătitului tradițional și, de asemenea, a combinațiilor gustative mai experimentale. Dar experimentele sunt bine gândite, atât de gustoase și merită încercate. Mâncărurile sunt sezoniere și tind să nu se repete. Cu toate acestea, acestea sunt rareori inspirate din bucătăria tradițională rusească. Deci, dacă sunteți acolo pentru o mâncare rusească, mergeți la warenki din meniul fix. Pentru mâncărurile mai rafinate aș recomanda meniul săptămânal
Aproape oră de așteptare. Conceptul de mic dejun este frumos, este posibil să vă personalizați farfuria. Dar totul este destul de simplu, cu siguranță colorat și bun, dar la un preț excesiv în cele din urmă. Chelnerița neprietenoasă nu ne face să dorim să ... revenim și noi
Servicii excepționale. Decorul este foarte inspirat. Meniul este bun, dar ați dori să vedeți mai multe opțiuni și alte câteva selecții rusești. Înțeleg că probabil nu își pot extinde meniul: nu pot sta la un număr mare de clienți la un moment dat. Un meniu mai mare ar duce inevitabil la furnizarea deșeurilor, din bucătărie. Am avut supa de sfeclă roșie rusească bortsch: delicioasă. Data viitoare când voi merge acolo, voi comanda porția mai mare, menită să fie un fel principal de mâncare. De data aceasta, ca fel principal, am avut pastele cu sos de roșii, legume și întâlnire. A fost și delicios. Îmi amintesc că în meniu era o alegere de friptură de ardei și o mâncare de pește. Au o selecție foarte bună de prăjituri și torturi. Lista foarte bună de vinuri și băuturi alcoolice tari. Aveam berea albă mai neplăcută din Bavaria. Chiar a fost excelent. Mi-aș dori să pot merge acolo în fiecare săptămână. Sunt deschise toată ziua, de la am
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
