Recenzii - La Mary &catering
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Mary &catering în:
Mâncarea este foarte bună. Este plăcut că se află la stradă și poți găsi cu ușurință un loc de parcare. Serviciul: Mese în interior Tipul de masă: Cină Mâncare: 5 Serviciu: 4 Atmosferă: 5 Spațiu de parcare: Ușor dificil de găsit loc de parcare Opțiuni de parcare: Parcare gratuită. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Mâncarea este delicioasă, ciorba proaspătă si foarte gustoasă și meniu cu cartofi prăjiți și crispy făcut de ei(nu cu produse congelate), iar personalul este foarte prietenos! Cu siguranță ne vom mai opri ori de câte ori vom avea drum! Service: Dine in Meal type: Lunch Price per person: lei 20–40 Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
O locație cu meniul zilei unde am fost serviți de 2 doamne tare cumsecade. Mâncarea foarte bună. Cautam un popas în drum spre mare și tare bine ne pare ca am nimerit aici. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Meniul zilei este foarte ieftin, în ciuda scumpirii generale a prețurilor în România. Ceea ce m-a surprins plăcut este că meniul zilei aici include și desertul, un lucru rar întâlnit în zilele noastre. Chiar este o ofertă foarte bună, iar porțiile de mâncare sunt generoase. În momentul în care scriu acest review, prețul este de 25 lei. Mâncarea este foarte gustoasă și servirea este rapidă, așa cum era de așteptat, deoarece locația oferă și servicii de catering. Totuși, atunci când serviți masa în restaurantul propriu-zis, obținerea notei de plată necesită o doză bună de răbdare, pentru că personalul își petrece, de obicei, timpul în spatele ușilor închise după ce ați fost serviți. Din acest motiv, am acordat 4 stele în loc de 5, pe care, în special pentru mâncare, le merită. Personalul este, totuși, primitor și prietenos. Mediul ambiental din interior este ok, decorat simplu, dar cu bun gust și în stil clasic românesc. Nu vă așteptați la ceva ieșit din comun în această privință, însă curățenia este impecabilă. Recomand ciorba țărănească de vacută și friptura de porc cu salată de sfeclă roșie, mai ales dacă acestea sunt parte din meniul zilei, fiind de departe preparatele mele preferate din ofertele lor.
Mâncarea este foarte bună. Este plăcut că se află la stradă și poți găsi cu ușurință un loc de parcare. Serviciul: Mese în interior Tipul de masă: Cină Mâncare: 5 Serviciu: 4 Atmosferă: 5 Spațiu de parcare: Ușor dificil de găsit loc de parcare Opțiuni de parcare: Parcare gratuită.