Recenzii - Tomo
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.3 din 5 Impresionant | 3688 comentarii
Ce nu-i place lui Rigoberto Tremblay la Tomo:
Mâncare delicioasă, serviciu excelent ... dar mult prea tare. Stăteam lângă fereastră ... era cald și tare. A trebuit să strigăm unul la altul pentru a auzi conversația noastră. **** mare. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENFacebook
4.3 ★ din 56 comentarii
Google
4.5 ★ din 627 comentarii
Tripadvisor
4.5 ★ din 154 comentarii
Yelp
3.9 ★ din 400 comentarii
Opentable
4.7 ★ din 1203 comentarii
Int Restaurants
4.5 ★ din 739 comentarii
Gastroranking-us
3.8 ★ din 419 comentarii