Overlook - Asheville
Overlook
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Overlook
Recenzii
Am avut o petrecere mare și am avut dificultăți în a găsi undeva pentru a găzdui oamenii. Overliok setați mesele alături și a fost perfect. Alimentele au fost delicioase, iar serviciul a fost grozav
Era seara de Crăciun. Am avut rezerve. Când am ajuns, am fost întâmpinați și așezați imediat Imedi, dar mi sa spus. Ei au fost puțini angajați și vă rog să fiți răbdători. Chelnerița a venit cu câteva minute, a luat comanda de băutură și o fază mică de intrare pentru a mânca ca un aperitiv. Nu a venit niciodată. O oră mai târziu, așteptăm încă mâncarea noastră. M-am dus să mă plâng la gazdă, a spus că o va menționa serverului. Ea a venit.Toward masa noastră, ma privit în ochi și sa oprit la masă Bezside de noi care fuseseră așezat după noi și deja aveau băuturile pe care le-am lăsat să mănânce. Gazda nu ne-a încărcat pentru cei doi beri și a fost foarte profesionist că voi spune că ar fi putut să-și ia masa la cealaltă chelneriță care avea doar mese. Inutil să spun că nu mă voi întoarce, chiar și pentru vizionare
Alimentele și ambianța au fost minunate. Serviciul a fost foarte slab, în special, fiind pentru cina de Crăciun
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
