The Ashby Bistro - ASHBY
The Ashby Bistro
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru The Ashby Bistro
Recenzii
Decorul este modern și curat. Ambianța minunată. Alimentele sunt delicioase, dar prețurile ar putea face cu adevărat cu revizuirea, deoarece meniul este destul de scump, ca și băuturile. Personalul era frumos, cu excepția unei singure doamne din restaurantul care a avut o problemă de atitudine.
Am venit aici cu un partener pentru a urmări piciia. Amândoi am fost surf și gazon. La început când am văzut-o, am crezut că ID a făcut o greșeală. Nu a arătat grozav. In orice caz. Acesta a fost unul dintre cele mai bune mese pe care le-am avut vreodată în viața mea. Totul a fost gătit perfect și a gustat delicios.
Ashby a fost unul dintre favoritele mele, mai ales când au avut pieptul afumat în meniu. Din păcate, au luat-o! Cant găsi orice altceva în meniul care gâduiește fantezia mea, și într-adevăr nu a plăcut deloc burta de porc. Locul bun pentru o bere cred.
Am văzut o mulțime de recenzii rele, dar am avut o experiență bună de luat masa. Restaurantul a fost destul de liniștit în timpul vizitei noastre de prânz de duminică. Comenzile de băut au fost luate de îndată ce ne-am așezat și au oferit servicii de masă. Zona de luat masa este mare, curată și modernă. Amândoi am ordonat parmis de pui și am fost imens pentru 26 de dolari. Au fost destul de gustoase gustoase și doar plângând cu brânză. Chips-urile au fost crocante. Așteptați personalul era prietenos și ne-ați verificat pe parcursul meselor noastre. De asemenea, a fost cumpărat 1 principal, obțineți 1 gratuit cu cardul de divertisment.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
