Terasa Antik - Arsa

Internațional, European, Vegetarian

Terasa Antik

Terasa Antik
3.4 / 5 (217 reviews)

Descriere

Majoritatea recenziilor pentru acest restaurant au fost critice, cu accent pe serviciul slab, prețurile mari, și problema cu higiena alimentelor. A fost menționată neatenția personalului, întârzierile în servirea comenzilor și neplăcerea de a găsi o masă disponibilă. Cu toate acestea, unii clienți au apreciat mâncarea și serviciul in anumite ocazii speciale. Aspectul frumos al terasei și personalul amabil sunt adesea punctate, în ciuda altor aspecte negative menționate. În general, nu se recomandă vizita, cu alte opțiuni considerate mai bune din toate punctele de vedere.

Ultimul update: 28.01.2026 de la: User

Recenzii

★ 3.4 / 5 from 217 reviews

Am avut o noapte foarte proastă după o întâlnire cu pizza. toata familia varsa dupa 2 ore de la masa. am încercat să-i raportăm la anpc, dar au cerut să scrie un e-mail și chiar nu am avut chef de asta în... timp pizza a avut un gust bun, deci dacă știu că au avut unul bun.

nanthinii74
23.01.2023

Locul frumos și personalul au fost excelente la cele 3/4 locuri pe care le-am vizitat, prețurile sunt puțin mai mari decât la alte restaurante, dar primesc ceea ce plătesc și mâncarea este absolut excelentă și întotdeauna servită de un chelner/ o chelneriță zâmbitori, ceea ce este extrem de important pentru mine. 10/10

teodor-iacob
23.01.2023

Mâncarea și băuturile sunt supraevaluate (de exemplu, 70 de lei pentru piept de pui la grătar cu cartofi prăjiți; 17 lei pentru o Pepsi de 250 ml). Serviciul nu a fost deosebit de bun, personalul era copleșit și nu încercau cu adevărat să te facă să te simți bine primit. Nivelul lor de stres era vizibil...în timp ce se ocupau de oaspeți. A trebuit să cer de două ori nota de plată și am așteptat aproximativ 15 minute să plătesc. Personalul nu te ajută să găsești o masă disponibilă, trebuie să te plimbi printre mesele altor oaspeți care mănâncă, încercând să găsești una. Terasa este drăguță și verde totuși.

Mâncarea era prea scumpă, calitatea lipsea, scaunele erau incomode, masa era lipicioasă, mâncarea a ajuns la 10 minute distanță pentru unul dintre noi, experiența în ansamblu nu a fost bună, am avut 4 băuturi și două feluri principale pentru care am plătit 50 de euro.

horvath-adina
23.01.2023

Locul era destul de gol, dar serviciul a fost bun. Mâncarea a fost bună la început, dar ceea ce a urmat a fost orificial. Am avut o durere groaznică de stomac care a continuat toată noaptea, am vomitat înainte de a putea în sfârșit să mă culc. .A doua zi... am aflat că prietenii mei aveau aceleași probleme. Nu am consumat alcool sau altceva, ci doar mâncarea. Teribil

FAQ

Folosești W-LAN al stabilimentului gratis.

Încăperile de pe loc sunt accesibile și pot fi utilizate și cu un scaun cu rotile sau cu probleme fiziologice de acces.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: