Recenzii - La Barchetta

Internațional, Pește, Italian

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.3 din 5
Bine | 21 comentarii

A fost Anonym la La Barchetta în:

Personal minunat, mâncare bună. Am avut pizza bună (de altfel, sunt italiană, deci cred că am dreptul să spun asta... la prânz) și pește minunat pentru cină împreună cu mămăligă și alte lucruri bune. Cu siguranță recomandat! Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la La Barchetta:

Am așteptat 2 ore pentru comanda noastră. Unele mâncăruri erau reci, altele nu erau bine făcute și altele nu au fost servite deloc. Chelnerii erau prietenoși și amabili. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 23.01.2023

3.3 ★ din 11 comentarii
tamara-tudor
23.01.2023

Bucătărie tradițională românească bună. Am comandat tochitură dobrogeană și tigaie picantă. Ambele au fost bine făcute. Serviciul ar fi putut fi mai bun. Trebuia să cauți un chelner, dar în rest totul a fost bun.

Am așteptat 2 ore pentru comanda noastră. Unele mâncăruri erau reci, altele nu erau bine făcute și altele nu au fost servite deloc. Chelnerii erau prietenoși și amabili.

Personal minunat, mâncare bună. Am avut pizza bună (de altfel, sunt italiană, deci cred că am dreptul să spun asta... la prânz) și pește minunat pentru cină împreună cu mămăligă și alte lucruri bune. Cu siguranță recomandat!

Tripadvisor
3.5 ★ din 10 comentarii

FAQ

Un alt loc de parcare este Parcare Hotel Traian, la 138 metri de La Barchetta.

Superbele Poze de la La Barchetta venite din Arsa au fost publicate de prietenii noștri de pe Meniu. Ele vă arată zona de luat masa de la La Barchetta, decorul interior, locația și, absolut, uimitoare Poze cu savuros preparate de la La Barchetta.

Restaurante bine cotate în apropiere de Arsa