Recenzii - La Barchetta
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Barchetta în:
Personal minunat, mâncare bună. Am avut pizza bună (de altfel, sunt italiană, deci cred că am dreptul să spun asta... la prânz) și pește minunat pentru cină împreună cu mămăligă și alte lucruri bune. Cu siguranță recomandat! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la La Barchetta:
Am așteptat 2 ore pentru comanda noastră. Unele mâncăruri erau reci, altele nu erau bine făcute și altele nu au fost servite deloc. Chelnerii erau prietenoși și amabili. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.01.2023
Bucătărie tradițională românească bună. Am comandat tochitură dobrogeană și tigaie picantă. Ambele au fost bine făcute. Serviciul ar fi putut fi mai bun. Trebuia să cauți un chelner, dar în rest totul a fost bun.
Am așteptat 2 ore pentru comanda noastră. Unele mâncăruri erau reci, altele nu erau bine făcute și altele nu au fost servite deloc. Chelnerii erau prietenoși și amabili.