Hayashi Japanese Restaurant
Hayashi Japanese Restaurant
Descriere
Imagini
Recenzii
Editare: tocmai a primit un apel înapoi cu o explicație că aceasta a fost o eroare din bucătărie și o scuză și o ofertă de compensare dacă ordine din nou. Probabil puțin probabil, dar bine pentru a vedea un serviciu bun pentru clienți. Ordonată pe Uber mănâncă; Bazat pe aplicație, acesta este un restaurant $ $ $ $ și, prin urmare, se așteaptă o calitate rezonabilă. Am comandat o rolă de somon și o rolă de ton proaspăt, ambele trebuiau să vină cu avocado conform meniului. La sosire, acestea nu au avut Avocado și, în schimb, aveau castravete care nu făcea parte din descrierea din meniu și pe care n-aș fi comandat că-i cunosc că vor veni cu castravete în loc de Avocado. Pentru o presupunere de stabilire a finală, acesta este un "truc ieftin". Sushiul a fost, de asemenea, uscat și fără gust. Am sunat la restaurant să se plângă și am spus că vor "verifica" cu bucătăria, nici o scuză sau ofertă de recompensă. Nu voi comanda de aici sau într-adevăr vizitând din nou.
Am comandat peștele crocant Curry Don a fost gustos și serviciul a fost cu adevărat prietenos, dar puțin lent. Dacă veniți într-un grup în timpul orelor de lucru, puteți pre-comanda mâncarea.
Foarte media. Foarte dezamagit. Defiant, nu calitatea de reținere pe care doriți să o cheltuiți prea mulți bani, gusturi mai mult ca standardul Curții alimentare
A încercat acest loc pentru prima dată. Mâncărurile mele preferate au fost somonul Katsu, chips-uri de lotus și Yaki Udon. Salonul Katsu a fost prăjit la perfecțiune, somonul era încă umed înăuntru și era potrivită bine cu sosul de scufundare. Yaki Udon a fost delicios și cu arome bune. Chipsurile de lotus erau crocante și au servit bine cu restul alimentelor pe care le-am comandat. Am comandat, de asemenea, platina de degustare de dragul Urakasumi formată din 3 pahare mici de dragul cu conținut de alcool variind de la 20% la 35%. Mi-a plăcut cina aici. Deși dezamăgit de deserturile pe care le-am comandat deja fugit.
Hayashi destul de standard Restaurant japonez din AppleCross este destul de mare, are obstacolul obișnuit Perth japonez ca Teriyaki, Sushi și TepPayaki. Calitatea și prețurile alimentelor sunt în regulă. Bento Box este destul de rezonabil și am observat că a fost recent pe cartela de divertisment.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
