Papa Kim's - Antipolo
Papa Kim's
Descriere
Imagini
Recenzii
Soțul meu și cu mine am fost acolo într-o duminică seara și am fost puțin dezamăgiți că nu au profitat de locație pentru a maximiza zona de luat masa și pentru a obține priveliști uimitoare ale priveliștii. Pâinea și produsele de patiserie sunt în regulă, nimic de distrat.
Produsele de patiserie sunt bune pentru gustul meu. Torturile nu sunt prea dulci ca celelalte ... ceea ce o face unică. Ambianța este în regulă, nimic grozav, dar priveliștile orizontului sunt uluitoare. Îmi plac mai ales tortul cu brânză și chiflele de mocha. Am adus acasă niște produse de patiserie daneze și a fost bine și. Un suflu frumos din atmosfera obișnuită a cafenelei și acele prăjituri și produse de patiserie prea dulci. Serviciul este minunat, deoarece am fost singurul client la acea vreme. Nu știu cum este serviciul atunci când este plin de clienți noaptea. Sunt sigur că voi fi un obișnuit.
Un loc liniștit după-amiaza când aveți nevoie de ceva timp singur. Ca iubitor de pâine și desert, acest loc este perfect pentru mine. Și dacă doriți și o vedere bună a subteranului, ați ajuns în locul potrivit.
Un interior bun, deși ar fi trebuit să deschidă acoperișul pentru un spațiu de luat masa / rece în aer liber, pentru a admira priveliștile superbe ale Antipolo. Au încercat Mango Bingsu și a fost bine. Nu am încercat încă produse de patiserie. Sper că și ei au WiFi. Arată favorabil pentru cineva care vrea să scape de metrou, dar trebuie să lucreze în weekend.

