Recenzii - Metropolitan Kitchen Lounge
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 25.10.2020
Totul a fost minunat, cu excepția mirosului de lichid de curățare care a pătruns în aer. De obicei însă nu miroase așa! Suntem cu siguranță clienți obișnuiți
În ansamblu, am participat la un brunch de ziua mamei, iar masa noastră a fost perfectă. Dacă nu am avea un tabel de vizualizare a ferestrei, cred că experiența ar fi fost mult diferită într-un mod negativconfined, am făcut rezervări cu săptămâni înainte. Mâncarea noastră era cam sărată, iar eu și tatăl meu ne-am îmbolnăvit după vizita noastră ... mă face să mă întreb dacă cineva din bucătărie a fost bolnav sau dacă am prins un bug de la un coleg de client. Aș vrea să vizitez din nou într-o zi mai caldă și plăcută și când putem sta afară
Mâncarea a fost bună, a durat ceva timp să iasă, dar a fost totuși bună. Serviciul a fost însă oribil. Prietenul meu a primit o marie sângeroasă care avea gustul ca și cum cineva ar fi turnat o găleată de sare în ea, dar chelnerița nu a fost suficientă pentru ca noi să spunem ceva. Chiar dacă mâncarea a fost bună, nu s-ar grăbi înapoi pentru brunch-ul fetelor