Recenzii - Relish

American, Americana, Baruri

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 675 comentarii

A fost Jorge O'Keefe la Relish în:

Carnea imbatabilă exact la momentul potrivit, toppingurile foarte bune și serviciul excelent, scump, dar merită, trebuie doar să fii atent la recomandări, pentru că dacă ceri tot ceea ce oferă, contul crește considerabil Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 07.10.2021

4.6 ★ din 15 comentarii
delphia-1
07.10.2021

Mâncarea excelentă ca întotdeauna, cu excepția faptului că în vacanțe, nu toată lumea preia controlul, înnebunește, nu respectă rezervările și pierde conceptul de restaurant exclusiv și trebuie să vâneze mese precum fast-food-ul,

enola-16
08.01.2018

Rincon Argentino Santa Fe combină cea mai bună carne de vită din vestul Mexico City cu cel mai bun serviciu. Calitatea mâncării este semnul distinctiv, iar serviciul excelent este semnul distinctiv.

Facebook
5.1 ★ din 9 comentarii
Google
4.0 ★ din 162 comentarii
Tripadvisor
3.9 ★ din 67 comentarii
Opentable
3.8 ★ din 72 comentarii
Int Restaurants
4.3 ★ din 350 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Ann Arbor