Recenzii - Fairgrounds
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.2 din 5 Impresionant | 1150 comentarii
Ce nu-i place lui Jedediah Goyette la Fairgrounds:
Serviciu rău, a fost rezervat în avans pentru o zi de naștere, nu a fost primit ca și alte restaurante, nu a fost menționat niciodată că a fost o ocazie specială (ziua de naștere), nici măcar în desert și bucata de carne ca în Apa dezghețată, fără gust, neîncăpătoare și grea, nu cred că ne vom întoarce, este a treia oară când mergem și a fost foarte proastă, nu o recomand Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 08.08.2017
4.8 ★ din 53 comentarii
Opentable
4.3 ★ din 88 comentarii
Int Restaurants
4.1 ★ din 1009 comentarii