Recenzii - Houlihan's
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 21.02.2021
A luat ceva timp să ne luăm băuturile, i sa spus că barmanul lucrează la executarea comenzilor
Ne-am așezat repede. Serverul nostru a fost plăcut. Mâncarea noastră era fierbinte și a ieșit așa cum am comandat. Ne-a plăcut foarte mult noul antipas de conopidă. Am crezut că vor face ceva de ziua mea, de când le-am notificat cu rezervarea noastră, dar nu au făcut-o
Supa de roșii a fost bună ca întotdeauna. Cuponul pentru burgerul imposibil a fost grozav. Varza de Bruxelles a fost bună, dar ușor peste fiert prea mult timp. Chelnerul a fost foarte politicos
În general OK. Puiul era bun, atât eu, cât și soția mea aveam același lucru. Legumele nu erau fierte bine și erau reci
Plângerea noastră a fost serviciul către sfârșitul mesei noastre. Personalul a fost acolo la început pentru a lua comanda noastră de băutură și decât cea pentru cină. În timpul mesei nu prea multă atenție acordată. Masa a fost curățată după cină doar plăcile au fost scoase. Am comandat desertul și apoi atenția a fost scăzută pentru masa noastră. Masa trebuia curățată și nu a fost. Am așteptat destul de mult timp pentru factura noastră și pentru a merge la cutii. Apa nu a fost completată și o singură dată am fost întrebați dacă dorim băutură liniștită. Masa noastră a fost dezamăgită