Recenzii - Pensiunea Ovidiu, Adjud

Gustare De Luat

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.9 din 5
Excepţional | 92 comentarii

A fost Anonym la Pensiunea Ovidiu, Adjud în:

este un loc magic..unde clientii sunt tratati cu multa caldura si ospitalitate...ca niste membri ai familiei...nu mai vorbesc de arta culinara si minunile gastronomice...va doresc , distractie placuta...!! Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Facebookpag

Ultimul update : 19.01.2025

5.0 ★ din 25 comentarii

Recomand cu încredere, oameni primitori și mâncare excelentă!

Cazare bună la un preț accesibil, curățenie, servicii foarte bune! Vă mulțumesc că m-ați primit cu căldură! Promit că voi reveni!

Oameni deosebiți, au tot ce le trebuie pentru a te face să te simți bine!

dorina-pascal-novac
19.01.2025

Primitori ,mincare buna si tot ce iti doresti multumesc pt osprtalitate

andrei-cristian-bucs
19.01.2025

O pensiune extraordinar de frumoasa cu niște gazde deosebite.O sa mai merg de fiecare data când voi avea ocazia.

Restaurantguru
4.7 ★ din 67 comentarii

FAQ

Media evaluării de 4.9 arată că localul se numără printre top-urile tuturor vizitatorilor săi.

Alternativ, există și un diferit loc de parcare, Parcare Penny Market. Acesta este la doar 572 m distanță de Pensiunea Ovidiu, Adjud.

Uimitoarele Fotografii de la Pensiunea Ovidiu, Adjud din Adjud au fost introduse de către comunitatea de pe Meniu. Acestea îți arată spațiul destinat mesei de la Pensiunea Ovidiu, Adjud, interiorul, locația și, în mod evident, superbe Fotografii cu savuros gustări de la Pensiunea Ovidiu, Adjud.

Restaurante bine cotate în apropiere de Adjud