Recenzii - Fav 29
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Fav 29 în:
"Locuiesc în această zonă de mult timp și pot spune cu încredere că este unul dintre restaurantele mele preferate din oraș. Mâncarea este delicioasă, porțiile sunt generoase, iar atmosfera este relaxantă. Personalul este întotdeauna prietenos, iar serviciul este impecabil. Recomand cu căldură acest restaurant tuturor celor care doresc să savureze o masă excelentă într-un mediu plăcut.".
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 15.05.2022
"Locuiesc în această zonă de mult timp și pot spune cu încredere că este unul dintre restaurantele mele preferate din oraș. Mâncarea este delicioasă, porțiile sunt generoase, iar atmosfera este relaxantă. Personalul este întotdeauna prietenos, iar serviciul este impecabil. Recomand cu căldură acest restaurant tuturor celor care doresc să savureze o masă excelentă într-un mediu plăcut."
Peisaj de poveste! Loc de joacă pentru copii, parcare disponibilă, prețuri accesibile pentru toată lumea!
Ultimul update : 06.01.2025