Recenzii - Fav 29

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 47 comentarii

A fost Anonym la Fav 29 în:

"Locuiesc în această zonă de mult timp și pot spune cu încredere că este unul dintre restaurantele mele preferate din oraș. Mâncarea este delicioasă, porțiile sunt generoase, iar atmosfera este relaxantă. Personalul este întotdeauna prietenos, iar serviciul este impecabil. Recomand cu căldură acest restaurant tuturor celor care doresc să savureze o masă excelentă într-un mediu plăcut.".

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 15.05.2022

4.4 ★ din 10 comentarii

"Locuiesc în această zonă de mult timp și pot spune cu încredere că este unul dintre restaurantele mele preferate din oraș. Mâncarea este delicioasă, porțiile sunt generoase, iar atmosfera este relaxantă. Personalul este întotdeauna prietenos, iar serviciul este impecabil. Recomand cu căldură acest restaurant tuturor celor care doresc să savureze o masă excelentă într-un mediu plăcut."

Peisaj de poveste! Loc de joacă pentru copii, parcare disponibilă, prețuri accesibile pentru toată lumea!

Okay.

"Vulnerabilitate"

avram-valentin
15.05.2022

Un restaurant de țară! Prețuri mari! Dezamăgitor.

Google

Ultimul update : 06.01.2025

3.0 ★ din 3 comentarii
victor-lsc
06.01.2025

Dugheană de țară! Mâncare: 2 Serviciu: 3 Atmosferă: 2

maricel-vlad
06.01.2025

Serviciu: 4 Atmosferă: 5

nicu-ciobanu-1
06.01.2025

De bun gust și de calitate.

Restaurantguru
4.0 ★ din 34 comentarii

FAQ

Superbele Fotografii de la Fav 29 venite din Adjud au fost publicate de prietenii noștri de pe Meniu. Ele vă arată zona de luat masa de la Fav 29, decorul interior, locația și, absolut, uimitoare Fotografii cu delicios gustări de la Fav 29.

Restaurante bine cotate în apropiere de Adjud