Recenzii - Eat Go
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la Eat Go:
Daca vreti sa vă bateți joc de banii voștri intrați aici .....mâncarea GROAZNICA....tacâmuri jegoase...o stea e prea mult pt calitatea mâncării ...ciorba de burta doar colorata ...ciorba de perișoare doar acra ...felul doi fara cuvinte Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Serviciu: Restaurant Tipul mesei: Prânz Preț pe persoană: 20–40 lei Mâncare: 3 Serviciu: 1 Atmosferă: 1
Mâncare bună și prețuri accesibile, dar dacă comanzi altceva față de meniurile afișate, te țin acolo până se prepară. De exemplu: cartofi prăjiți cu șnițel, timpul de așteptare a fost de 30 de minute. Serviciu: Restaurant Tip de masă: Prânz Preț pe persoană: 20–40 lei Mâncare: 5 Serviciu: 2 Atmosferă: 3
Daca vreti sa vă bateți joc de banii voștri intrați aici .....mâncarea GROAZNICA....tacâmuri jegoase...o stea e prea mult pt calitatea mâncării ...ciorba de burta doar colorata ...ciorba de perișoare doar acra ...felul doi fara cuvinte
Friptura a fost bună, ciorba de burtă era cam dietetică. Servire rapidă. Fain că au multe grupuri sanitare și ajută la viteză.