Recenzii - Sashimi

Sushi, Mâncare, Japonez

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 5172 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google
3.8 ★ din 71 comentarii
Restaurantguru
3.8 ★ din 78 comentarii
Tripadvisor
3.3 ★ din 24 comentarii
Gastroranking-dk
1.4 ★ din 105 comentarii
Int Restaurants
3.9 ★ din 3897 comentarii
Wolt
4.7 ★ din 50 comentarii
Restaurantsdb
4.6 ★ din 936 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Aarhus