Piatti - Sacramento
Piatti
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Piatti
Recenzii
Restaurantul nu ne-a onorat cardul cadou. De asemenea, nu mi-au chemat soțul înapoi când a vrut să vorbească cu un manager.
Am fost la Milwaukee pentru o convenție și am observat că Pier 106 era singurul restaurant cu fructe de mare din jur, așa că am decis să încercăm. Este chiar pe Riverwalk, așa că este o locație excelentă, în special pentru cei cărora le place să stea afară (noi nu am făcut-o). Am avut un serviciu excelent și masa noastră a fost foarte bună. Ne-am bucurat de un aperitiv cu midii și scoici, cu sos alb peste ele - sosul mi-a adus aminte de pudra de scoici din New England - foarte diferită de ceea ce ne așteptam, dar delicioasă. Aveam somonul umplut ca intrat și soțul meu avea tonul ahi - ambele feluri de mâncare erau foarte bune. Aș recomanda Pier 106 oricui vizitează Milwaukee.
Am fost la Downtown Dining Week. Acest restaurant a fost pe lista de 35 USD, totuși serviciul a fost semnificativ sub acest nivel. A fost o așteptare lungă între cursuri, dar farfuriile nu au fost scoase de pe masă până la sosirea cursului următor. Serverul nostru a apărut foarte dezinteresat în tabelul nostru. De asemenea, a fost nevoie de mult timp pentru livrarea comenzilor de băuturi. Nu s-au furnizat argintărie noi și mi s-a cerut în mod explicit să-mi scot furculița din platou, astfel încât serverul să poată curăța placa. Mâncarea a fost decentă până la bună, dar nimic special. Niciuna dintre aceste probleme nu ar fi atât de rea dacă nu ar fi apărut toate sau dacă restaurantul ar fi fost pe lista de 25 USD.
Acest lucru ar putea fi o bijuterie a locului, dar în seara în care am luat masa, nu aveau nevoie de personal de serviciu, mâncarea a durat mult până la masa noastră și apoi părea exagerată. Din păcate, era prea frig, altfel, acesta pare locul perfect pentru a sta afară pe terasă, cu vedere la râu, aer liber și vibrații energice ale orașului.
Mi-a plăcut acest restaurant oricând am plecat, dar, pentru mese în centrul orașului, mâncarea a fost de-a dreptul cumplită. Toți trei URAM mâncarea și este regretabil faptul că în locul pe care l-am apreciat în trecut ar putea servi mâncare atât de oribilă. Extrem de dezamăgitor și o risipă uriașă de bani și timp.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
